Jedinstveni upravni odjel

OPĆINA BEDEKOVČINA


(Autor fotografije: Rikard Jadan)

Adresa: 49221 Bedekovčina, Trg Ante Starčevića 4

OIB: 33523559931

Županija: Krapinsko-zagorska županija

Telefon: 049/213-963, 049/213-040

E-mail: info@bedekovcina.hr

Web: www.bedekovcina.hr

RADNO VRIJEME:

  •  ponedjeljak-petak
  • 7:00-15:00

PROČELNICA JEDINSTVENOG UPRAVNOG ODJELA

Sandra Vorih, mag.iur.

Telefon: 049/213-963
Mobitel: 099/445-9119
E-mail: sandra@bedekovcina.hr

Viša stručna suradnica za opće poslove i društvene djelatnosti 

Iva Gorički, mag.polit.

Telefon: 049/213-963
Mobitel: 099/340-6167
E-mail: iva@bedekovcina.hr

Viša stručna suradnica za pravne poslove
Petra Hohnjec, mag.iur.
Telefon: 049/213-963

Viša stručna suradnica za financijske i ekonomske poslove

Marina Markuš, dpl.oec.

Telefon: 049/213-963

E-mail: marina@bedekovcina.hr

Stručna suradnica za financijske poslove

Suzana Hajdaš, oec

Telefon: 049/213-963
E-mail: suzana@bedekovcina.hr

Računovodstvena referentica- knjigovođa

Gordana Supina

Telefon: 049/213-963
E-mail: gordana@bedekovcina.hr

Viši referent za graditeljstvo, promet komunalne poslove

Davor Glumpak, ing.građ.

Telefon: 049/213-963
Mobitel: 099/5307568

E-mail: davor@bedekovcina.hr

Referent- komunalni redar

Renato Černjević

Telefon: 049/213-963
Mobitel: 099/4286858
E-mail: komunalni-redar@bedekovcina.hr

 

Referentica-tajnica

Snježana Tuškan

Telefon: 049/213-963
E-mail: snjezana@bedekovcina.hr

Osoba za nepravilnosti  u Općini Bedekovčina 

Marina Markuš, dipl.oec.

Telefon: 049/213-963  (interni broj 104)

E-mail: marina@bedekovcina.hr

Odluka o imenovanju osobe za nepravilnosti u Općini Bedekovčina