Radna tijela

Radna tijela Općinskog vijeća osnovana Statutom Općine jesu:

Mandatna komisija

  • KRISTIJAN LONČARIĆ, predsjednik
  • VALENTINA PAKRAČIĆ JAMBREK, članica
  • MLADEN VALJAK, član

Komisija za izbor i imenovanja

  • BARBARA SENTE, predsjednica
  • ZLATKO RADMAN, član
  • DRAGUTIN JAKUŠ, član

Komisija za Statut i Poslovnik Općinskog vijeća

  • BRIGITA ROGAN, predsjednica
  • ŽELJKO ODAK, član
  • DIJANA ŠARONJA, članica

Povjerenstvo za socijalnu skrb

  • KRISTIJAN LONČARIĆ, predsjednik
  • MARTINA ŠARONJA, članica
  • ANA SENTE FERDELJA, članica
  • JASENKA HRANIĆ, članica
  • SUZANA ĐURKAN, članica
  • VESNA MARTINIĆ, članica
  • GJURO LEVANIĆ, član
  • Povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda
  • JURICA GLUMPAK, predsjednik
  • MARIJA JAKUŠ, članica
  • DANIJEL SINKOVIĆ, član
  • GORDANA JURINA, članica
  • DARKO ANTONINA, član

2017. – 2021.


Mandatna komisija

  • KSENIJA POSTONJSKI, Orehovica 10, predsjednica
  • DAMIR STANIĆ, Kebel 57/a, član
  • JURICA MARKOVIĆ, Zagorska ulica 18, Bedekovčina, član

Komisija za izbor i imenovanja

  • VERA HRVOJ, univ. spec. pol., Ulica Marije Habulin 4/a, predsjednica
  • BARBARA PAVETIĆ, Stjepana Radića 17, Bedekovčina, članica
  • JURICA KRLEŽA, Naselje Malekovec 14, Bedekovčina, član

Komisija za Statut i Poslovnik Općinskog vijeća

  • IVA GORIČKI, mag. polit., Naselje Glumpaki 3, Bedekovčina, predsjednica
  • IVICA PAVLEK, Orehovica 68, član
  • BRIGITA ROGAN, Ulica Milana Vidičeka 4, Poznanovec, članica

Povjerenstvo za dodjelu javnih priznanja

  • MIŠEL MRKOCI, mag. ing. traff, Ulica J. Novosela 2/B, Poznanovec, predsjednik
  • DRAGUTIN KOMORSKI, Martinec Orehovički 44, član
  • BRANKA POSTONJSKI, Matije Gupca 4, Bedekovčina, članica
  • (prestao mandat na osobni  zahtjev)
  •   nova članica  ĐURĐA MOHAČ, Bedekovčina,  Zagrebačka cesta  11
  • (imenovana 28.10.2020.)

Povjerenstvo za socijalnu skrb

  • DALIBOR ŽEGREC, Antuna Mihanovića 88, Bedekovčina, predsjednik
  • MARTINA JURČEC, bacc. admin. publ., Naselje Grbovec 21, Bedekovčina, članica
  • GJURO LEVANIĆ, Martinec Orehovički 7/a, član
  • VALERIJA CAR ROGAN, bacc. soc. rada, Naselje Petrovečki 4, Bedekovčina, članica
  • NIVES CEROVEC HERCEG, dipl. soc. radnica, K. Š. Đalskog 11, Veliko Trgovišće, članica
  • IGOR KOVAČ, mag. art. soc., Čajkovljansko naselje 11/a, Bedekovčina, član
  • DRAGICA JADAN, Stjepana Radića 16, Bedekovčina, članica

Povjerenstvo za procjenu štete od prirodnih nepogoda

  • JURICA GLUMPAK, Orehovička cesta 2 c, Bedekovčina, predsjednik
  • KATARINA PTIČAR, Valenta Jakuša 12, Lug Poznanovečki, članica
  • DANIJEL SINKOVIĆ, Naselje Komari 13, Bedekovčina, član
  • GORDANA JURINA, Grdenci 3 a, Zabok, članica
  • DARKO ANTONINA, Jertovec 157 b, Konjščina, član